Ostujuhend

Kuidas osta e-poest?

1. Tooteid saab toodete lehel ostukorvi lisada klikkides kõigepealt “Ava” ning seejärel “Lisa ostukorvi” nupule, mille leiate tootelehelt või viibides kiirostlemise aknas.

2. Valige tabelist sobiv suurus ja värv ning lisage toode ostukorvi . Tooteid saab lisada ka “Lemmikutesse,” kust saab tooteid hiljem eemaldada või ostukorvi ümber tõsta.  Ostukorvi saab lisada ainult müügil olevaid suurusi ja värve, laost otsas olevad suurused ja värvid on tähistatud halliga. 

3. Ostukorvi lisatud toodete nimekirja näete klikkides lehe paremas nurgas olevale ostukorvi nupule.  Lemmikutesse lisatud tooteid näete klikkides menüüribal nupule “Lemmikud”. Hiljuti vaadatud tooteid näeb lehe jaluses.

4. Terve ostukorvi kuvamiseks klõpsake ostukorvi ikoonile lehe paremas nurgas või klõpsake tootelehel nupule “Lisa ostukorvi” või  klõpsake kiirostmise aknas pärast “Lisa ostukorvi” nupule klõpsamist nupule “Vaata ostukorvi”. Ostukorvi avades saate tooteid korvist eemaldada või muuta toodete kogust. Hetkel ei tööta, on muudatuste nimekirjas.

5. Sooduskupongi olemasolul tuleb see sisestada ostukorvi toodete nimekirja lõpus olevasse lahtrisse ning klõpsata nupule “Kasuta kupongi.” 

6. Klõpsates nupule “Mine maksma” suunatakse Teid kassasse, kus saate valida tarnemeetodi ja -aadressi. Kassas saab täita arveldusandmete lehe, valida makseviisi ning sooduskupongi unustamisel saab ka selle aktiveerida. Lisaks on lisatud hüperlingid privaatsuspoliitikale ning kasutustingimustele. Tellimuse esitamiseks tuleb lugeda ning nõustuda müügitingimustega. Edasi suunatakse Teid kas krediitkaardimakse teenuse juurde või valitud panga lehele. Ärge unustage peale makse sooritamist klõpsata nupule “Tagasi kaupmehe juurde.”

7. Pärast nõutud andmete sisestamist  ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient tellimuse klikkides „Kinnitan&maksan“. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja Müüjale edastatud.

8. Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul  “Tagasi kaupmehe juurde”.

9. Pärast Toote eest tasumist saadab e-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

10. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

11. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

12. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

 

X
Verified by MonsterInsights